Business
Practice Camp

Konferencja Praktyków HR

Szczecin, 04.06.2019

zarejestruj się

Co, gdzie, kiedy

Business Practice Camp

Business Practice Camp

Zapraszamy na Business Practice Camp, konferencję, która odbędzie się w ramach NCDC Business Race - Bieg Sztafet Firmowych.

Wraz z zaproszonymi gośćmi pokażemy, jak połączyć uczestnictwo w wydarzeniach sportowych z potrzebami biznesowymi. Udowodnimy, że udział pracowników w spotkaniach sportowych/charytatywnych przynosi wiele korzyści dla budowania lepszych relacji w zespołach, efektywniejszych procesów rekrutacyjnych i ogólnego wizerunku firmy.

O czym?

Pokażemy, jak połączyć uczestnictwo w wydarzeniach sportowych z potrzebami biznesowymi. Udowodnimy, że udział pracowników w spotkaniach sportowych/charytatywnych itp., może przełożyć się na:

 • Wizerunek
  firmy
 • Silną
  markę osobistą
 • Skuteczność w rekrutacji nowych osób
 • Zaangażowanie i identyfikację obecnych pracowników
 • Efektywną pracę zespołową i osiąganie wspólnych celów
 • Autentyczność i dzielenie wspólnych wartości w firmie

To wszystko na Business Practice Camp! Zaangażujemy Was do dyskusji, przedstawimy ciekawe case study i zainspirujemy w kierunku wykorzystania działań „niebiznesowych” w biznesie.

To najlepszy czas i miejsce na wymianę doświadczeń, inspirację do działania, zdobycie praktycznej wiedzy!

Lokalna przestrzeń, lokalne wyzwania, konkretne rozwiązania.

Ciekawe case study, dyskusje, wykłady, networking.

Kto?

Praktycy biznesu, osoby zarówno ze świata nauki, sportu, przedsiębiorcy, freelancerzy, eksperci z wieloletnim doświadczeniem i autorytety w swoich dziedzinach.

Gdzie?

Siedziba Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, ul. Żołnierska 53 w Szczecinie.

zobacz mapę

Kiedy?

4 czerwca 2019,
start godzina 9.30.

Kto

Prelegenci

Kasia Borowicz

kmborowicz.com

Trenerka rekrutacji, social media i wyszukiwania kandydatów w sieci. Prowadzi dwujęzyczny blog poświęcony rekrutacji oraz Recruitment Open Community Polska – największą polską społeczność rekruterów. Na co dzień pomaga zespołom rekrutacji skutecznie docierać do kandydatów.

Paweł Finkielman

NCDC S.A.

17 lat temu Pawel Finkielman po ponad 30 latach z Danii wrócił do rodzinnego Szczecina. Razem z dwoma osobami założył NCDC, firmę, która miła być odzwierciedleniem jego wizji i pasji do tworzenia prostych rozwiązań. Pawel jest niezwykle charyzmatyczną osobą z zamiłowaniem do sportu, szczególnie do biegania. To on w 2014 roku sprowadził do Szczecina ideę wspólnego biegania pracowników pod nazwą NCDC Business Race – Bieg Sztafet Firmowych, które w 2018 roku zgromadziły w Parku Kasprowicza ponad 1000 biegaczy.

Anna Franecka

Sąd Okręgowy w Szczecinie

Mediator stały przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie w sprawach pracowniczych, gospodarczych, rodzinnych, cywilnych, oraz administracyjnych. Z wykształcenia socjolog, psychopedagog, coach ACC The International Coach Federation, facylitator, specjalista do spraw prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, trener biznesu oraz trener mediacji. Od lipca 2016 roku współtworzy Stowarzyszenie Mediatorów CONSENSUS. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się pisząc comiesięczne artykuły, organizując warsztaty dla mediatorów.

Alina Michałek

HRlink

Od ponad 12 lat związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w obszarze rekrutacji. Prowadzi szkolenia z zakresu projektowania procesów rekrutacji w firmach, candidate experience, marketingu rekrutacyjnego. Cyklicznie organizuje wydarzenie branżowe Antykonferencję Praktyków HR. W HRlink zarządza projektami rekrutacyjnymi, wdraża narzędzia HR’owe w organizacji oraz dzieli się wiedzą i doświadczeniem z klientami.

Aneta Zelek

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu

Ekonomista, wykładowca akademicki z ponad 30 letnim stażem, trener, konsultant. Specjalistka ekonomii menedżerskiej i zarządzania strategicznego. Profesor i rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie, autorka ponad 230 publikacji naukowych z zakresu analizy koniunktury i strategii rozwoju, współautorka wielu strategii rozwoju województw, gmin i przedsiębiorstw. Propagatorka i popularyzatorka wiedzy ekonomicznej i menedżerskiej, felietonistka i blogerka, laureatka wielu nagród i wyróżnień za działalność naukową i dydaktyczną.

Kiedy

Agenda

9:30

Rejestracja

10:00

Rozgrzewka

Job’n’joy - jak połączyć pasje z biznesem

Pawel Finkielman, Aneta Zelek

11:00

Strefa zmian - przerwa

11:20

Strefy warsztatowe - I zmiana

Strefa rekrutacji

Narzędzie do rekrutacji, które pozwoli przyciągać odpowiednich pracowników

Kasia Borowicz

Strefa strategii

Skuteczne narzędzia marketingowe w HR - case study o przyciąganiu kandydatów i angażowaniu pracowników

Alina Michałek

Strefa zarządzania

Różnorodny zespół - jak skutecznie się w nim komunikować?

Anna Franecka

12:10

Strefa zmian - przerwa

12:30

Strefy warsztatowe - II zmiana

Strefa rekrutacji

Narzędzie do rekrutacji, które pozwoli przyciągać odpowiednich pracowników

Kasia Borowicz

Strefa strategii

Skuteczne narzędzia marketingowe w HR - case study o przyciąganiu kandydatów i angażowaniu pracowników

Alina Michałek

Strefa zarządzania

Różnorodny zespół - jak skutecznie się w nim komunikować?

Anna Franecka

13:30

Zakończenie

Dlaczego

NCDC Business Race

08 czerwca 2019 odbędzie się NCDC Business Race - Bieg Sztafet Firmowych, w którym mogą brać udział pracownicy oraz właściciele firm. Sztafeta składa się z 4 osób, a każda z nich będzie miała do pokonania dystans 4 km.

W ubiegłym roku wystartowało 330 sztafet z ponad 200 firm, a limit na ten rok został ustalony na 400 sztafet firmowych.

Dzięki NCDC Business Race - Bieg Sztafet Firmowych startujące firmy odkrywają w bieganiu sposób na integrację pracowników oraz budowanie swojego wizerunku jako firmy dbającej o zdrowie i kondycję pracowników.

 • 4x4 4 osoby
  po 4 kilometry
 • 5 edycji
  od 2014 roku
 • 330 sztafet
  z ponad 200 firm
  w 2018 roku

Kto

Organizatorzy

Kto

Partnerzy

Dołącz

Zarejestruj się